12 Ağustos 2012 Pazar

Biraz da dekorasyona bakalım (:


Evet sevgili arkadaşlar ev dekorasyonu ile ilgili bölüme, evimdeki en sevdiğim parçayla başlayacağım. Bu saati sadece ben değil eve gelen herkes çok beğeniyor. Bu saati iki yıl önce muda dan aldım. İlk gördüğümde tutuldum resmen. Tam bana göreydi. Ferforje ve otantik olması beni cezbetti.Zaten daha sonra göreceksiniz evdeki çoğu şey ya böyle otantiktir ya sepettir ya da ahşap.
    Bu köşe de holdeki ayakkabı dolabının üstü. Çiçekler yapay ama dokununca canlı hissi veriyor insana . Hangi malzemeden yapılmış bilmiyorum ama çok orjinaller gerçekten. Zaten muda da satılan ürünler sayılı geldiği için oradan aldığınız şeylerin aynısını başka birinin evinde görmeniz neredeyse imkansız oluyor. İşte bunun için seviyorum Mudo yu :))
.

Geyikler bir arkadaşımdan yılbaşı hediyesi..Ayrıca mumluk olarak da kullanılıyorlar..Ben çok beğendim.. Bu saksafon çalan demir adam da Mudo dan..Evime gelen konuklarım arasında onu beğenmeyen gerçekten yok gibi..Hatta ''onu evinden yürütmeyi düşünüyorum'' diye  bazı itiraflar bile oluyor.

 Bu aleo vera çiçeği de sulayıp sulayıp büyümeyen çiçeklerim arasında. Yaklaşık 6 aydır bu halde. Bir gram bile büyümedi. Artık biraz olgunlaşsa da onun yapraklarından çıkan suyu cildime sürebilsem. Evet yanlış duymadınız. Kremlerin içinde olan şu bildiğimiz aleo vera o.
 Bu çiçek de hastanede yattığımda hastane yönetimimizin getirdiği çiçek. Bol yeşillikli olması eve bir huzur katıyor :)
 Sevdiğim köşelerden biri daha..İşte yine ahşap.. Bu iki parça evlenmeden önce aldığım tek objedir belkide. Çünkü diğerlerinin hepsini mobilyaları aldıktan sonra onlara uygun olsun diye tek tek ,görüp beğendikçe aldım. Olması gereken de o bence..Veeeee orkide aşkı..
 İş arkadaşlarımın hediyesi olan bu orkide kasesi yeşil olduğu için mor koltukların olduğu oturma odasına koydum..  Çünkü mor ve yeşilin uyumu süper..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...